• FAQ

Ceny i faktury

Wszystkie ceny podane w naszym sklepie są cenami brutto, zawierają podatek VAT.

Wystawiamy faktury VAT 23%.

System operacyjny

Laptopy oraz komputery posiadają oryginalny system, zainstalowany na dysku.

Oprogramowanie jest w polskiej wersji językowej.

Notebooki sprzedawane z systemem posiadają sticker licencyjny lub klucz cyfrowy, zapisany na płycie głównej komputera. Potwierdzenie zakupu laptopa z oprogramowaniem znajduje się na dowodzie zakupu. Nośniki instalacyjne nie znajdują się w zestawie.

Pochodzenie towaru

 • Nowe - urządzenia fabrycznie nowych, z gwarancją producenta producenta.
 • Leżaki magazynowe - urządzenia nieużywane, ale nie fabrycznie nowe. Najczęściej nie posiadają swojego oryginalnego opakowania. Pochodzą z zapasów magazynowych - z niezrealizowanych zamówień. Mogą posiadać niewielkie mankamenty, które powstały podczas transportu oraz magazynowania. Testowane, w 100% sprawne technicznie. Każdy zestaw jest zaopatrzony w baterię, zasilacz, niezbędne przewody oraz oryginalny system operacyjny zainstalowany na dysku. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu.
 • Powystawowe - laptopy z ekspozycji sklepowych. Wystawiane na półki w celach prezentacji modelu przed klientem. Mogą posiadać delikatne mankamenty. Każdy zestaw jest zaopatrzony w baterię, zasilacz, niezbędne przewody oraz oryginalny system operacyjny zainstalowany na dysku. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu.
 • Używane - produkty pochodzące z wyprzedaży leasingu, przeważnie używane nie dłużej niż rok. Posiadają normalne ślady używania, powstałe podczas pracy, magazynowania oraz transportu. W pełni sprawne technicznie. Każdy zestaw jest zaopatrzony w baterię, zasilacz, niezbędne przewody oraz oryginalny system operacyjny zainstalowany na dysku. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu.

Gwarancja sprzedawcy

Dla osób prywatnych:

24 miesiące gwarancji door-to-door*.

 • Produkty posiadają gwarancję 24 miesięcy, obowiązującą na terenie Polski
 • 3 miesiące gwarancji na ładowarkę oraz baterię
 • Produkty oferowane przez GoodFrog są produktami wolnymi od wad technicznych
 • Potwierdzeniem gwarancji jest dowód zakupu oraz stickery gwarancyjne znajdujące się na towarze

Dla przedsiębiorców:

12 miesięcy gwarancji door-to-door*.

 • Produkty posiadają gwarancję 12 miesięcy, obowiązującą na terenie Polski
 • 3 miesiące gwarancji na ładowarkę oraz baterię
 • Produkty oferowane przez GoodFrog są produktami wolnymi od wad technicznych
 • Potwierdzeniem gwarancji jest dowód zakupu oraz stickery gwarancyjne znajdujące się na towarze

*Door-to-door - wypadku wystąpienia awarii sprzętu wysyłamy pod państwa adres kuriera, który zabiera uszkodzone urządzenie wraz z dokumentami i dostarcza do serwisu. Po dokonaniu naprawy tą samą drogą, za pośrednictwem firmy kurierskiej, sprawny towar trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia w obie strony ponosi gwarant, firma GoodFrog.

Podzespoły podane jako losowe

W opisie produktu informacja z dopiskiem losowo oznacza, że w pakiecie urządzeń, którymi dysponujemy, część z nich może nie posiadać wymienionego podzespołu.

Realizacja zamówienia

Zamówienia realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty, w kolejności w jakiej do nas wpływają. Jeżeli zależy Ci na czasie, poinformuj nas o tym, a postaramy się potraktować Twoje zamówienie priorytetowo.

Wszelkie dodatkowe uwagi do zamówienia prosimy wpisywać w odpowiednie pole, podczas jego składania.

O postępach związanych z realizacją zamówieniem informujemy drogą e-mailową.

Dostawa i pakowanie

Szczegółowe informacje.

Klawiatura spolszczona

Część laptopów które sprzedajemy pochodzi z zagranicznej dystrybucji. Klawiatur które odbiegają od naszego, standardowego układu znaków są oklejane wysokiej jakości naklejkami (zdjęcia poglądowe dostępne w ofercie produktu lub na życzenie klienta).

Na życzenie klienta, za dopłatą, wymieniamy klawiaturę na egzemplarz z polskim układem klawiszy.