Szukaj

Używane

W ofercie GoodFrog znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowany wybór wysokiej klasy laptopów, komputerów stacjonarnych oraz innych popularnych sprzętów elektronicznych. Podstawę naszej oferty stanowią nowe egzemplarze, jednak zajmujemy się także dystrybucją modeli używanych, które dostępne są tej kategorii.

Tanie laptopy używane

Galopujący postęp technologiczny powoduje, że bardzo szybko świetne modele laptopów zostają zastąpione przez nowe generacje. Bardzo liczna jest grupa użytkowników, którzy podążają za ewolucją sprzętową, regularnie dokonując wymiany. W związku z tym obecnie można dość łatwo nabyć nowoczesny sprzęt za niewielką cenę. Jednak należy przy tym pamiętać, że zakup z drugiego obiegu może wiązać się ze sporym ryzykiem, zwłaszcza gdy sprzedawcą jest osoba prywatna. Jeśli uda nam się trafić na dobry egzemplarz, możemy cieszyć się szybkim działaniem oraz dużą wydajnością za połowę ceny nawet najbardziej podstawowego, fabrycznie nowego modelu. Tanie laptopu używane to obecnie znakomita alternatywa dla wszystkich tych z Państwa, którzy chcą korzystać z nowoczesnych gier i aplikacji przy niewielkim budżecie!

Proponujemy również nasze tanie nowe laptopy - sprawdzą się każdemu miłośnikowi technologii, któremu zależy na najwyższej jakości sprzętu. Nasze ceny są naprawdę przystępne i masz gwarancję, że otrzymujesz elektronikę najwyższej jakości.

Używane laptopy z gwarancją

Decydując się na współpracę z GoodFrog macie Państwo pewność co do jakości oraz niezawodności kupowanego sprzętu. Nasze komputery pochodzą ze sprawdzonych źródeł i poddawane są starannej kontroli jakości. Ponadto osobom prywatnym udzielamy 24 miesięcznej gwarancji typu door-to-door (dla przedsiębiorców jest to 12 miesięcy). Jeżeli dojdzie do awarii, nasza firma wysyła do Was kuriera, który następnie dostarcza sprzęt do serwisu, następnie po dokonaniu naprawy, w pełni sprawne urządzenie trafia z powrotem tą samą drogą. Przy tym wszystkie koszty pokrywane są przez GoodFrog! Wszystkie nasze używane laptopy są wolne od wad technicznych. Dokładamy wszelkich starań, by dostępne na naszej stronie notebooki były w doskonałym stanie technicznym oraz wizualnym. Dysponujemy własnym serwisem oraz niezwykle doświadczoną kadrą!

Używane laptopy do gier

Zakup komputera z tej kategorii to bardzo rozsądne rozwiązanie dla graczy! Najnowsze gry mają coraz to wyższe wymagania sprzętowe, a wymiana podzespołów w przypadku urządzeń przenośnych często jest niemożliwa. Wiąże się to z koniecznością zakupu owego egzemplarza w momencie, gdy oczekiwana przez nas produkcja nie będzie chciała działać wystarczająco płynnie. Korzystając z oferty GoodFrog, można cieszyć się najnowszymi tytułami bez konieczności dotkliwych wydatków. Ze względu na atrakcyjne ceny, nasze laptopy używane do gier od Dell, HP, Lenovo oraz innych czołowych producentów zapewniają rozrywkę elektroniczną na najwyższym możliwym poziomie! Zapraszamy do konsultacji z naszymi doradcami!