Szukaj

Nowe (Leżaki magazynowe)

W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości komputery stacjonarne - leżaki magazynowe. Przy niemal całkowitym braku wyeksploatowania dostępne są w znacznie niższych cenach niż ma to miejsce przy egzemplarzach fabrycznie nowych. W GoodFrog od lat specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości komputerów bazujących na topowych podzespołach, a każdy z nich to gwarancja najwyższej satysfakcji!

Komputery stacjonarne - leżaki magazynowe

Naszą gamę produktową tworzymy w oparciu o bogate doświadczenie, dogłębną znajomość branży oraz fachową wiedzę. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom dostęp do nowoczesnych urządzeń, które, nawet jeśli nie są już dostępne w ofercie elektromarketów, wciąż odznaczają się znakomitą wydajnością. Ponadto ze względu na swój szczególny status, dany sprzęt dostępny jest w niezwykle atrakcyjnej ofercie cenowej! Nasze urządzenia pochodzą z pewnego źródła, a każdą umowę sprzedaży potwierdzamy paragonem lub fakturą VAT. Komputery z katalogu produktowego nie posiadają mankamentów i przechodzą staranną kontrolę jakości. Dajemy na nie gwarancję typu door-to-door (opłaty związane z serwisem oraz przesyłką po naszej stronie) na okres 24 miesięcy dla klientów indywidualnych oraz 12 miesięcy dla klientów biznesowych. W dodatku klient może zwrócić sprzęt w ciągu 14 dni od zakupu bez konieczności podania powodu.

Jeśli potrzebujesz komputera w naprawdę niskiej cenie, obejrzyj nasze używane komputery stacjonarne. Nie musisz martwić się o ich jakość - sprzedajemy wyłącznie sprawdzony sprzęt i gwarantujemy pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych.

Komputery stacjonarne leżaki magazynowe, dostępne są w bardzo niskich cenach. Powodem bynajmniej nie jest kiepski stan techniczny, czy brak pewnych funkcji. Leżaki magazynowe, jak sugeruje nazwa, z różnych przyczyn nie opuściły magazynu dystrybutora. Powodów może być wiele. Odbiorca odstąpił od umowy, wystąpił błąd przy kompletowaniu zamówienia, stan magazynowy był wyższy niż popyt w danej jednostce sprzedażowej itp. Z drugiej strony należy też pamiętać o niezwykle dynamicznym postępie technologicznym. Nowe generacje pojawiają się z bardzo dużą częstotliwością, a co za tym idzie, popyt na poprzednie znacząco maleje. Przy tym sprzedawcy zobligowani są do promocji najnowszych rozwiązań. Prowadzi to do sytuacji, w której znakomity komputer o świetnych parametrach trafia do magazynu i przestaje być dostępny w oficjalnej dystrybucji danej sieci elektromarketów. GoodFrog, który korzystając z rozbudowanych kontaktów handlowych, zapewnia swoim klientom dostęp do elektroniki tego typu. W świetnej cenie i idealnym stanie technicznym!

Katalog obejmuje komputery bazujące na podzespołach od największych światowych producentów. Mimo że jest to sprzęt klasy outletowej, charakteryzuje się znakomitą wydajnością. Dzięki temu sprawdzi się przy wymagających aplikacjach do multimediów, obróbki graficznej czy grach. Zapewniają to mikroprocesory i karty graficzne od Intela, Nvidi czy AMD, szybkie dyski twarde oraz nowoczesna pamięć RAM. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu znalezienia rozwiązania optymalnie dopasowanego do Waszych potrzeb!