Używane

Nasza oferta obejmuje starannie wyselekcjonowany wybór najnowocześniejszej, fabrycznie nowej elektroniki od najlepszych producentów. Przy tym specjalizujemy się również w dystrybucji wysokiej jakości sprzętu używanego, takiego jak komputery używane do gier i pracy.

Komputery stacjonarne używane

Intensywny rozwój technologiczny i dużą konkurencją w branży, a także coraz nowsze potrzeby, jakie zgłaszają najnowocześniejsze aplikacje czy formaty multimediów, powodują, że z dużą częstotliwością dochodzi do zastąpienia wysokiej jakości komputerów modelami z nowej generacji. Duża rzesza sympatyków elektroniki stara się pozostawać na bieżąco, często dokonując wymiany sprzętowej. W związku z tym dostępność używanych, a przy tym niezbyt wyeksploatowanych urządzeń jest bardzo duża. Jedyny dylemat dotyczy uczciwości sprzedawcy komputera z drugiej ręki, zwłaszcza, gdy jest to osoba prywatna. Obecnie możemy cieszyć się szybką i niezawodną maszyną za połowę ceny, nawet kiepsko wyposażonego, fabrycznie nowego modelu. Jeżeli zależy wam na doskonałe wydajności przy małym budżecie, używane komputery stacjonarne to znakomite rozwiązanie!

Zobacz również nasze nowe komputery stacjonarne - najlepszy sprzęt z dwuletnim okresem gwarancji.

Używane komputery do gier

W GoodFrog dylematy dotyczące jakości używane sprzętu nie istnieją! Od wielu lat działamy w branży, a nasze produkty pochodzą od sprawdzonych partnerów handlowych. Jesteśmy w pełni legalną firmą, wystawiamy paragon lub fakturę VAT na każdy zakup. W dodatku każdy oferowany model objęty jest 24 miesięczną gwarancją dla klientów indywidualnych (dla biznesowych jest to 12 miesięcy). Jest to ochrona typu door-to-door, oznacza to, że jeśli dojdzie do awarii, GoodFrog zajmuje się jej kompleksową obsługą. Kurier odbiera urządzenie spod Państwa drzwi, następnie trafia ono do naszego serwisu, a po naprawie tą samą drogą do właściciela. Przy tym wszystkie koszty związane z opłatami przewozowymi czy pracami naprawczymi są po naszej stronie! Dystrybuujemy elektronikę bez mankamentów i wad, która przechodzi drobiazgową kontrolę jakości, zanim trafi do sprzedaży. Niemniej jednak jeśli wykryją Państwo jakąś wadę techniczną, uprzejmie prosimy o niezwłoczny kontakt w celu rozwiązania problemu. Nasi doświadczeni pracownicy są do Waszej pełnej dyspozycji!

Jednym z najrozsądniejszych rozwiązań są używane komputery stacjonarne do gier. Nowe tytuły mają coraz wyższe wymagania sprzętowe, więc jeśli chcemy się cieszyć najwyższymi detalami i płynnością, w przypadku laptopów czy konsol taka sytuacja nie będzie możliwa zbyt długo. Z kolei komputer stacjonarny umożliwia wymianę poszczególnych podzespołów bez konieczności zakupu całego urządzenia. Jeśli skorzystacie z naszej niezwykle atrakcyjnej oferty, w momencie, gdy nadejdzie pora na wymianę karty graficznej lub procesora, proces nie będzie boleśnie kosztowny. Szczególnie, że ze względu na topowe podzespoły, na których bazują nasze komputery, taka wymiana nie nastąpi zbyt szybko! Zachęcamy do konsultacji z naszymi doradcami w celu znalezienia sprzętu optymalnie dopasowanego do potrzeb!