Szukaj

Nowe

Najnowsze notebooki w bardzo atrakcyjnych cenach znajdziesz na GoodFrog! Oferujemy niezwykle tanie laptopy od najlepszych producentów na rynku. Topowe parametry, najnowocześniejsze, innowacyjne technologie oraz gwarancja niezawodności to znaki rozpoznawcze naszego katalogu produktowego!

Nowe laptopy, które znajdziecie w tej kategorii to starannie dopracowane modele o zaawansowanych możliwościach. Idealnie sprawdzą się zarówno przy rekreacyjnym użytkowaniu, jak i do poważniejszych zadań oraz wyzwań, jakie stawiają przed swoim sprzętem profesjonaliści. Obróbka grafiki, wideo, czy szybka, sprawna obsługa nowoczesnych, wymagających aplikacji oraz gier - wszystko to umożliwiają oferowane przez nasz sklep laptopy.

Zobacz także nasze laptopy - leżaki magazynowe. To nowe laptopy w naprawdę atrakcyjnych cenach, które zostały wycofane ze sprzedaży, bynajmniej nie ze względu na ich dysfunkcje techniczne. Nasze laptopy z outlety są całkowicie sprawne, bez jakichkolwiek usterek technicznych.

Decydując się na ofertę GoodFrog, zyskujecie nie tylko dostęp do najnowszej elektroniki, ale również kompleksowe wsparcie w wyborze modelu idealnie dopasowanego do potrzeb oraz profesjonalne podejście do każdej realizacji. Jako w pełni legalna firma wystawiamy paragony lub faktury VAT jako dowód zakupu. Przy tym gwarantujemy najwyższą jakość, co w połączeniu z atrakcyjnymi cenami wyróżnia nas spośród konkurencji. Nasi klienci mogą liczyć na bardzo duży komfort. Umożliwiamy zwrot towaru bez podania przyczyny w okresie do 14 dni od momentu zakupu, płatność za pomocą jednego z serwisów błyskawicznych e-transakcji, tradycyjnego przelewu czy płatności gotówką przy odbiorze. Sam towar dociera za pośrednictwem sprawdzonych firm przewozowych.

Nasza gama produktowa obejmuje najnowszą generację modeli notebooków między innymi od takich marek jak ASUS, Dell, HP czy Lenovo. Dostępne przekątne matryc mieszczą się w przedziale od 12 do 17,3’ o rozdzielczości 1366 x 768 lub 1920 x 1080. Dzięki temu, zarówno jeśli szukacie Państwo poręcznego urządzenia o długim czasie pracy na baterii i niewielkich gabarytach, oraz wtedy gdy potrzebujecie mocnego urządzenia do szybkiej wydajnej pracy, możemy wam zaoferować niezwykle satysfakcjonujący wybór.

Podobnie rzecz ma się z dyskami twardymi i kartami graficznymi. Dla najbardziej wymagających odpowiedni będzie ultraszybki dysk typu SSD. Natomiast jeśli potrzebna jest bardzo duża pojemność (co najmniej 1 TB, lepiej sprawdzi się dysk typu HDD). Ostateczny wybór rzutuje na końcową cenę urządzenia. Również w przypadku karty graficznej tańsze będą laptopy ze zintegrowanym układem, jednak kiedy potrzebna jest wydajność, warto postawić na dedykowane podzespoły. W przypadku naszych notebooków za szatę graficzną odpowiadają najwięksi giganci - AMD, Intel i Nvidia. Intel i AMD dostarczają także najnowocześniejsze mikroprocesory.

Wszystkie modele objęte są 24 - miesięczna gwarancją i wyposażone w najnowszy system operacyjny Windows. Możecie Państwo liczyć na obsługę najwyższej jakości oraz wsparcie pogwarancyjne ze strony naszych doświadczonych pracowników.