Szukaj

Nowe (Leżaki magazynowe)

GoodFrog to niezawodna elektronika w znakomitych cenach. W tej kategorii znajdziecie Państwo leżaki magazynowe, czyli laptopy, które mimo niemal zerowego stopnia wyeksploatowania dostępne, są w znacznie obniżonych cenach. Od lat zajmujemy się sprzedażą laptopów outlet od cenionych producentów, a wszystkie oferowane przez nas modele gwarantują najwyższy poziom satysfakcji podczas użytkowania!

Laptopy outlet

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, fachowej wiedzy, znajomości branży i rozbudowanym kontaktom handlowym, oferujemy Państwu bogatą gamę nowoczesnych laptopów, które, mimo że wyszły z oficjalnej dystrybucji producentów, wciąż oferują niezwykle zadowalającą jakość oraz parametry. Ze względu na swoje pochodzenie dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach! Każdą transakcję potwierdzamy paragonem lub fakturą VAT. Nasze laptopy są w 100% sprawne technicznie oraz są niemal idealnym stanie wizualnym, o czym mogą świadczyć znakomite opinie na temat naszego sklepu. Nasi klienci mają prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od momentu zakupu, bez podania przyczyny.

Zobacz także nasze tanie laptopy powystawowe. Są to notebooki o bardzo niskim poziomie wyeksploatowania, zero usterek technicznych. Dbamy o najwyższą jakość sprzętu, który oddajemy do Twoich rąk. Sprawdź sam!

Leżaki magazynowe laptopy

Skąd bierze się niska cena, jaką szczycą się laptopy z tej kategorii? Leżaki magazynowe są komputerami, które z różnych powodów nie opuściły magazynu. Przyczyną mogło być niezrealizowane zamówienie, błąd przy jego kompletowaniu, brak kontaktu ze strony zamawiającego itp. Inny ważny czynnik generujący wzrost liczby leżaków to zmiana generacji sprzętowej. Postęp związany z elektroniką jest niezwykle dynamiczny. Swoisty wyścig zbrojeń trwa bez przerwy, a najwięksi producenci wciąż prześcigają się w nowych rozwiązaniach. W związku z tym często dochodzi do wymiany komputerów na nowsze modele. Co dzieje się z zapasem magazynowym notebooków? Trafiają do klientów GoodFrog! Oczywiście wcześniej są odpowiednio sprawdzone pod kątem sprawności. Często jedyną różnicą, od fabrycznie nowego sprzętu, może być brak oryginalnego opakowania lub drobne powierzchowne ryski i zadrapania, powstałe wskutek składowania oraz transportu.

Katalog produktów obejmuje bogaty wybór laptopów od czołowych producentów, między innymi od Apple, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo czy Panasonic. Chociaż jest to sprzęt klasy outletowej, znajdziemy tu topowe podzespoły, oraz różnorodne dostępne konfiguracje. Dzięki temu, zarówno jeśli potrzebujecie Państwo wydajnego, szybkiego notebooka do pracy z zaawansowanymi aplikacjami czy obróbki multimediów, jak i wtedy gdy komputer ma służyć do surfowania po internecie czy pracy biurowej, możemy Wam zaoferować wiele atrakcyjnych rozwiązań. W skład oferty wchodzą modele o przekątnej ekranu od 11,9 do 17,9 cala (w tym także dotykowe), napędzane przez procesory i układy graficzne od największych na rynku koncernów - Intela oraz AMD. Do tego dochodzą dyski twarde w technologii HDD i SDD oraz systemy operacyjne Microsoft Windows lub Linux.