Szukaj

Laptopy i Komputery

GoodFrog to Twój niezawodny dostawca najwyższej jakości elektroniki. Od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji najnowocześniejszych komputerów, zwłaszcza notebooków i ultrabooków. Nasza oferta to szeroki wybór najnowocześniejszych modeli przeznaczonych dla profesjonalistów oraz do użytku domowego. Katalog produktowy obejmuje urządzenia od cenionych producentów, takich jak ASUS, Acer, Dell, Fujitsu, Panasonic, Google, HP czy Lenovo.

Oferujemy Państwu bogatą gamę dobrych komputerów stacjonarnych, laptopów i ultrabooków w bardzo atrakcyjnych cenach. Ich osiągnięcie jest możliwe przede wszystkim za sprawą bogatych kontaktów handlowych i specjalistycznej wiedzy naszych pracowników. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wiele fabrycznie nowych modeli, jednak nie jest to jedyne dostępne rozwiązanie. Sprzedajemy również laptopy i komputery używane, powystawowe oraz nowe (leżaki magazynowe). Urządzenia z ostatnich wymienionych kategorii dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Bynajmniej nie wynika to z gorszej jakości lub braku istotnej funkcjonalności. Zwyczaj jest to związane z nadejściem nowej generacji sprzętowej lub niepełnym opakowaniem fabryczny. Każdy model, który przeznaczamy dla naszych klientów, jest uprzednio sprawdzony pod kątem pełnej sprawności oraz awaryjności. Dzięki temu możecie Państwo zakupić rewelacyjną elektronikę w konkurencyjnej ofercie cenowej. Jesteśmy legalnie działającą firmą, wystawiamy paragon lub fakturę VAT na każdy zakup. Ponadto każde realizowane wysyłkowo zamówienie można bez kosztów zwrócić w ciągu 14 dni. Oferujemy również fachowe wsparcie pogwarancyjne i serwisowe.

Na goodfrog.pl dostępne są także zaawansowane urządzenia do odtwarzania multimediów. Zajmujemy się dystrybucją tabletów, które stanowią ciekawą alternatywę dla ultrabooków. Oferujemy nowoczesne czytniki e-booków oraz wszelkiego rodzaju odtwarzacze mp3 i multimedialne.

Szeroka gama komputerów oraz laptopów dostępnych w naszej witrynie to odpowiedź na potrzeby zróżnicowanego grona użytkowników. Niezależnie od wymagań stawianych sprzętowi gwarantujemy satysfakcjonujący wybór spośród wielu zaawansowanych modeli. Zarówno gdy potrzebujecie Państwo budżetowych rozwiązań, jak i wtedy gdy interesują Was jedynie maszyny o niezwykle dużej mocy obliczeniowej oraz szybkości działania, oferta GoodFrog spełni Wasze oczekiwania.

Szeroka gama komputerów i laptopów obejmuje wersje o ekranie o przekątnej od zaledwie 6’’ do nawet 17,9 ‘’. Od strony technicznej, urządzenia bazują na technologii dostarczanej przez AMD, Intel czy Nvidia, a poszczególne konfiguracje są adekwatne do oferowanej funkcjonalności - komputery do pracy biurowej oraz surfowania po internecie są wyposażone w zintegrowane układy, podczas gdy laptopy do obróbki graficznej czy grania mogą poszczycić się szybkimi, wydajnymi podzespołami. Całość uzupełniają cenione systemy operacyjne, pojemne dyski twarde oraz obudowy w różnych wersjach kolorystycznych.