Szukaj

Laptopy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze laptopy w znakomitych cenach. Oferujemy elektronikę sygnowaną logo takich marek, jak Lenovo, Asus, Dell, Toshiba, Acer czy MSI. Notebooki z tej kategorii dostępne są w różnych konfiguracjach, charakteryzują się najwyższą jakością, a doświadczony zespół doradców oferuje wsparcie w wyborze sprzętu idealnie dopasowanego do Waszych potrzeb. GoodFrog to legalnie działająca firma, a każda transakcja poświadczona jest paragonem lub fakturą VAT.

W skład katalogu produktowego wchodzą komputery nowe, powystawowe i używane. Dzięki bogatym kontaktom handlowym, specjalistycznej wiedzy i dogłębnej znajomości branży możemy zaoferować naszym klientom naprawdę tanie laptopy.

Obejrzyj również nasze komputery stacjonarne. Podobnie jak w przypadku laptopów, oferujemy komputery nowe oraz używane.

Największą część oferty stanowią nowe modele. Dajemy Państwu dostęp do szerokiej gamy urządzeń, od przeznaczonych do codziennej pracy biurowej i surfowania po internecie, do zaawansowanych maszyn o niezwykle dużej mocy obliczeniowej, które sprawdzą się w obróbce wideo, grafice komputerowej czy graniu w najnowsze gry komputerowe. Jest to fabrycznie nowy sprzęt, z pełnym wyposażeniem, w niczym nieodbiegający od produktów, które można nabyć w salonach producenckich czy znanych elektromarketach. Jednak na naszej stronie znajdziecie Państwo także nowe laptopy w znacząco obniżonych cenach. Od wielu lat działamy w branży jako partner dystrybutorów notebooków. Dzięki temu możemy poszczycić się dostępem do tzw. leżaków magazynowych, komputerów, które zostały wycofane ze sprzedaży przez producentów.

Oprócz nowych laptopów zajmujemy się również dystrybucją egzemplarzy powystawowych i używanych. Powystawowe, jak sugeruje nazwa, pochodzą ze zmiany ekspozycji u naszych partnerów. Sprzęt tego typu służył klientom oraz sprzedawcom przy demonstracji możliwości danej technologii. Nie są to nowe modele, jednak wciąż ich poziom wyeksploatowania jest bardzo niski, przez co zakup staje się wyjątkowo opłacalny. Tak jak w przypadku leżaków magazynowych, notebooki powystawowe często dostępne są w opakowaniu zamiennym, jednak poza tym są to w pełni sprawne i funkcjonalne komputery.

Nasi klienci mogą nabyć w GoodFrog również wersje używane. Gwarantujemy ich nienaganny stan techniczny i niezawodność. Wszystkie notebooki, które nie są fabrycznie nowe, poddajemy drobiazgowej analizie w trosce o najwyższą satysfakcję w przypadku każdej transakcji!

Oferowane komputery bazują na najnowszych technologiach. Za podzespoły odpowiadają takie uznane marki jak Intel, Nvidia czy AMD. W zależności od potrzeb znajdziecie tu Państwo zarówno laptopy z dyskiem twardym SDD (rozwiązanie szybsze, lecz bardziej kosztowne), jak i HDD (gdy najważniejsza jest oszczędność), o średnicy matrycy o rozmiarze z zakresu od 11,9 do 17,9 cala.