• Szukaj
  • Powystawowe

Wysokiej jakości zaawansowane notebooki w niezwykle niskich cenach znajdziesz na goodfrog.pl! Nasza oferta oprócz fabrycznie nowych komputerów oraz leżaków obejmuje także wersje powystawowe, które dostępne są w tej kategorii. Odznaczają się one bardzo dobrymi parametrami oraz solidnym wykonaniem.

Tanie laptopy powystawowe

Nasze tanie laptopy powystawowe pochodzą z pewnych źródeł, a każda transakcja jest całkowicie legalna. Od wielu lat współpracujemy z najważniejszymi dystrybutorami elektroniki w Europie, dlatego możemy pochwalić się dostępem do komputerów, które oferujemy w świetnej cenie naszym klientów. Do każdego zamówienia dołączamy fakturę lub paragon. Ponadto zapewniamy kompleksowe wsparcie oraz pomoc w wyborze sprzętu optymalnie dopasowanego do Waszych potrzeb. Zapewniamy również opiekę pogwarancyjną za pośrednictwem własnego serwisu.

Notebooki z tej kategorii pochodzą z ekspozycji stacjonarnych sklepów zajmujących się dystrybucją zaawansowanej elektroniki. Największą zaletą produktów, które tu znajdziecie, jest niewątpliwie ich znakomity stosunek ceny do jakości. Kilka czynników wpływa na taki stan rzeczy. Przede wszystkim, choć nie jest to sprzęt fabrycznie nowy, odznacza się bardzo niskim poziomem wyeksploatowania. Zazwyczaj dany egzemplarz przebywa na wystawie przez kilka miesięcy, podczas których całkowity czas jego pracy wynosi jedynie ułamek tego, upływającego w prywatnych rękach. Urządzenie służy jedynie do zademonstrowania możliwości technologii przez sprzedawcę, a także wypróbowania podstawowych funkcji przez potencjalnego nabywcę. Innym czynnikiem, który obniża cenę, mogą być minimalne ślady użytkowania. Pragniemy jednak podkreślić, że w przypadku naszej oferty są to jedynie nieznaczne przetarcia i zarysowania. Nie wpływają one na funkcjonalność komputera oraz nie obniżają jego walorów estetycznych. Jako że jest to sprzęt powystawowy, czasami zdarza się, że jego dystrybucja odbywa się w opakowaniu zastępczym. Zestaw obejmuje jednak wszystkie niezbędne do obsługi elementy. Z naszej strony odpowiadamy za sprawdzenie stanu technicznego i sprawności wszystkich podzespołów. Współpraca z GoodFrog to gwarancja satysfakcji!

Obejrzyj również nasze używane laptopy z gwarancją. W przypadku laptopów używanych również nie musisz się martwić o ich jakość. Dbamy o to, aby objąć szczegółową kontrolą techniczną każdy sprzęt, który ma znaleźć się w naszym sklepie. Laptopy używane możesz dostać u nas w naprawdę niskich cenach. Zobacz sam!

Laptopy powystawowe DELL

Doskonałym przykładem największych zalet naszej oferty są laptopy powystawowe DELL (katalog produktowy obejmuje także modele innych marek). W cenie, która właściwa jest raczej najprostszym netbookom, możecie Państwo nabyć wysokiej jakości notebooki bazujące na zaawansowanym mikroprocesorze (np. Intel i7), dysku twardym o dużej pojemności i ilości pamięci RAM, gwarantującej bardzo szybkie działanie. Do tego dochodzi wysokiej jakości wykonanie z użyciem stopów metali oraz wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. To wszystko, plus bardzo długi czas pracy na baterii czy klawiatura odporna na zalanie, czyni komputery sygnowane logo amerykańskiego producenta perfekcyjnym narzędziem pracy dla biznesmena, freelancera czy użytkownika domowego. To tylko jedno z dostępnych rozwiązań, zachęcamy do zapoznania się z gamą produktową i konsultacji z naszymi specjalistami!