Szukaj

Nowe

W tej kategorii znajdziecie Państwo bogatą gamę najlepszych, nowych komputerów stacjonarnych w znakomitych cenach. W GoodFrog od lat specjalizujemy się w sprzedaży nowoczesnej elektroniki. Zachęcamy do skorzystania z naszej fachowej wiedzy i wieloletniego doświadczenia!

Nowe komputery stacjonarne

Nowe komputery stacjonarne z naszej oferty to starannie wyselekcjonowane modele o topowych podzespołach. Zarówno jeśli szukacie urządzenia do pracy biurowej czy surfowania po internecie, jak i wtedy gdy interesują was ultraszybkie maszyny do obróbki fotografii, video oraz elektronicznej rozrywki przy najwyższych detalach. Znajdziecie tu urządzenia odpowiadający waszym oczekiwaniom!

Dzięki bogatym kontaktom handlowym oraz unikalnemu know-how nasz katalog produktów obejmuje nowe komputery stacjonarne, które dostępne są w bardzo korzystnej ofercie cenowej. Wybierając GoodFrog, możecie liczyć na znacznie niższe ceny, niż ma to miejsce w ofercie znanych sieci elektromarketów. Wszystkie nasze produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a każdą transakcję potwierdzamy paragonem lub fakturą VAT. Ponadto oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie transakcji. Nasi specjaliści służą pomocą w wyborze komputera optymalnie dopasowanego do potrzeb. Dajemy Państwu wiele wygodnych możliwości płatności oraz realizacji dostawy. Każdy klient może dokonać zwrotu zakupu bez podania przyczyn w ciągu pierwszych 14 dni od monety zakupu.

Polecamy również nasze leżaki magazynowe - komputery stacjonarne w bardzo atrakcyjnych cenach, przy jednoczesnym braku jakichkolwiek dysfunkcji technicznych. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie.

Gwarantujemy, że nasz sprzęt jest wolny od mankamentów. Każdy model objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym (dla klientów indywidualnych, w przypadku przedsiębiorców jest to 12 miesięcy). Jest to gwarancja typu door-to-door, co oznacza, że koszty kuriera oraz naprawy są po naszej stronie. Dysponujemy własnym serwisem, a nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą również po zakończeniu gwarancji.

Nasze komputery bazują na najnowocześniejszych podzespołach i charakteryzują się topowymi parametrami. Stawiamy na najlepsze rozwiązania od takich marek jak Intel, Nvidia czy AMD. Dzięki temu niezależnie od tego, jakiego typu rozwiązania poszukujecie, możemy Wam zaoferować niezwykle atrakcyjny wybór.

Najnowsze mikroprocesory od Intela w połączeniu z potężnymi kartami graficznymi to gwarancja szybkiej, wydajne obsługi najnowszych gier, programów do obróbki graficznej, zdjęć oraz filmów. Do tego pojemne dyski twarde w technologii HDD lub SDD oraz pozostałe kluczowe elementy, takie jak odpowiednie chłodzenie, płyta główna, zasilacz czy obudowa. Wszystko to sprawia, że komputery z tej kategorii to znakomity wybór. Przy tym warto pamiętać, że ponieważ są to komputery stacjonarne, jednorazowy zakup nie wyklucza możliwości wymiany poszczególnych podzespołów. Jest to bardzo duża przewaga względem laptopów, netbooków, konsol czy tabletów. W połączeniu ze zdecydowanie niższą ceną jest to alternatywa, którą zdecydowanie warto rozważyć!